GERADO Metodu nedir?

Gebeleri ruhsal,fiziksel ve enerjitik yönden doğuma yazırlayan bir deneyim programıdır.

 

GERADO Metodu’nun gebeye  faydaları nelerdir?

Öncelikle doğuma zihinsel düzeyde yeni bir bakış açısı oluşturulur.Doğum korkusu özel teknikler ile by-pass edilip gebe güçlü bir pozitif bakış açısıyla süreç yeniden çerçevelendirilir.Hamile Refkelsolojisi ile bedendeki sıkışmış enerjilerin serbest bırakılması sağlanır.Ayak tabanından özel yapılan uyarımlar ile bedende ödem atılması hususunda ciddi fayda sağlanır.Stres,anksiyeteden oluşan negatif enerjinin salınımı sağlanır.Uykusuzluk,enerji eksikliği gibi şikayetlere fayda sağlanır.En önemlisi de gebe süreç sonunda bedeninin doğaum anında  ağrı kontrolünü yönetme becerisini deneyimleyerek kazanmış olur.

 

GERADO bir gebe eğitimi midir?

Hayır.GERADO bir deneyimdir.Tamamen bire bir ve kişiye özel seanslar ile gebeyi huzurlu bir doğuma hazırlar.

 

Kişiye  özel olmasının özel bir sebebi var mı?

Elbette.Her gebe kendini toplum içinde rahat ifade edemeyebilir.Katılımı zayıf olabilir.Hamile Refleksolojisi kişiye özel bir uygulamadır.Her  gebenin fayda alacağı esasn farklıdır.Nasıl ki bir enstruman çalmayı öğrenmek birebir de daha etkin ise GERADO Metodu da bu felsefeden yola çıkarak gebeyi aynı zamanda özel hissettirir.

 

Gebe GERADO seansı almaya ne zaman uygundur?

5.aydan itibaren güvenle alabilirsiniz.

 

GERADO ne demektir?Nasıl bir uygulamadır?Ne kadar sürer?

Gevşeyerek Raha t Doğum’u ifade eder.Kişiye özel derin meditatif gevşeme egzersizleri,bilinç altı telkin metotları,hamile refleksolojisi nefes egzersizleri ve kişiye özel aroma terapi uygulamalarının etkin ve birlikte olduğu bütüncül ve özel bir programdır.Her seans 1-1.5 saat sürmektedir.Ortalama 6 seans yeterli olmak ile birlikte seans sayısı kişiye göre değişkenlik gösterebilir.

 

GERADO Metodu’nu en geç ne zaman alabilirim?

8.ay uygundur.

 

Doğumhanede olmanıza ihtiyaç oluyor mu?

Hayır.Gebe süreç boyunca yüksek özgüven ve bilinçaltı düzeyde pozitif bakış açısı kazandığı için kimseye ihtiyacı olmuyor.

 

SSVD olmak istiyorum.Fayda görür müyüm?

Elbette görürsünüz.Bu programda en çok fayda alan gebeler doğal doğum isteyenler ve SSVD adayları.

 

GERADO Uygulayıcısı eğitimi alabilir miyim?

Bu hususta en iyisini sunabilmek için gerekli çalışmaları özveri ile yapıyoruz.2020/2021 eğitim dönemine yetiştirmeye çalışıyoruz.Eğitim koşulları hakkında bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan.web sitemizden takip edebilir siniz.

 

Gebelere eğitim veriyor musunuz?

Talep ve gerekli sayı oluştuğunda katılım sertifikalı bilinçlendirme ve farkındakık eğitimleri de veriyoruz.

 

Size nasıl ulaş alabilirim? Merkeziniz nerededir?

Web sitemizden,sosyal medya hesaplarımızdan,0546 230 54 54 nolu whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsinizUygun olduğumuzda geri dönüş yapılacaktır.

 

 

Call Now ButtonRandevu Al
WhatsApp chat